Главная » 2015 » Май » 12

В рамках національно-патріотичного виховання, серед учнів СШ № 63 проведено акцію пам’яті: «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Протягом трьох місяців учні школи проводили пошукову роботу, результатом якої стала символічна меморіальна стіна, на якій відображено історію міста часів окупації в роки другої світової війни, розміщено фотоматеріали, присвячені пам’ятникам та пам’ятним знакам міста Маріуполя.  Особливе місце посідає частина виставки, присвячена ветеранам Другої Світової Війни. Школярі зібрали матеріал про своїх бабусь та дідусів, які були безпосередніми свідками тих страшних подій та мають, що розповісти нащадкам. Всі матеріали будуть підшиті у «Велику книгу пам’яті», яку друго ... Читать дальше »

Просмотров: 1143 | Добавил: Director | Дата: 12.05.2015 | Комментарии (0)