Главная » 2014 » Январь » 16 » Портал подготовки ЗНО
Портал подготовки ЗНО
Іформуємощо на порталі www.yandex.ua запущенобезкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» (http://zno.yandex.ua/). Проект базується на офіційнихматеріалах Українського центру оцінювання якості освіти імістить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010–2013роках (українською та російською мовами). Ресурс «Яндекс. ЗНО» можевикористовуватися як один із елементів підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішньогонезалежного оцінюванняРазом з тим наголошуємощо для успішного проходженняЗНО абітурієнт має засвоїти увесь теоретичний навчальний матеріалтому основнийетап підготовки до ЗНО відбувається за навчальними посібниками для підготовки дозовнішнього незалежного оцінювання відповідно до навчальних програм ЗНО. Післязасвоєння основного навчального матеріалу учні можуть за допомогою цього ресурсуперевірити свої можливості та орієнтовно визначити результат тестуванняскільки часубуло витраченоскільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання булидопущені помилкискільки балів було б набрано на реальному тестуванні.
Просмотров: 558 | Добавил: Director | Рейтинг: 0.0/0