До уваги батьків майбутніх першокласників!

2012-08-03

/Files/images/44.jpeg

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Проведення всеукраїнського Інтернет–опитування батьків майбутніх першокласників.

МОНмолодьспорту з метою вивчення питань, що виникають у батьків майбутніх першокласників та забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти оголошує проведення Всеукраїнського Інтернет–опитування батьків майбутніх першокласників.

Нагадаємо, що у квітні 2011 року проведено Всеукраїнські Інтернет–збори батьків дітей майбутніх першокласників. В обговоренні питань взяли участь понад 1000 респондентів.

Вступ до школи – це дійсно початок нового етапу в житті кожної дитини. На запитання «Що Вас найбільше турбує, тривожить при підготовці дитини до школи?» більшість батьків відповіли: «Готовність дитини до школи та процес її адаптації в 1 класі загальноосвітнього навчального закладу».

Міністерством проведено відповідну роботу з урахуванням побажань та пропозицій батьків дітей майбутніх першокласників. У перших класах для батьків введено спеціальну парту: можна прийти на урок та подивитися, як адаптується дитина у новому для неї середовищі.

Чим переймаються батьки майбутніх першокласників сьогодні? Запрошуємо взяти участь в опитуванні. Відповідний перелік питань розміщено на освітньому порталі державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса» з 1 до 31 серпня 2012 року.

1.Де здобувала Ваша дитина дошкільну освіту?
- у дошкільному навчальному закладі
- у центрі розвитку дитини
- у позашкільному навчальному закладі
- за допомогою соціально-педагогічного патронату
- Інше
2.Чи запрошували Вас на заняття дітей у закладі?
- Ні
3. Чи було організовано в закладах дні відкритих дверей для ознайомлення з класом, у якому будуть навчатись діти?
- Ні
4.Чи познайомились Ви з першою вчителькою?
- Ні
4. На Ваш розсуд, якою має буди перша вчителька?
- Привітною
- Доброю
- Красивою
- Досвідченою
- Молодою
- Турботливою
-Вимогливою
- Інше
5. Чи вважаєте Ви, що Ваша дитина підготовлена до навчання в школі?
- Ні

6. Чи хоче Ваша дитина йти до 1 класу?
- Ні
6. Чи зацікавлені Ви у створенні шкіл повного дня?
-Так
- Ні
7. Чи стикнулися Ви з проблемами при прийомі дитини до 1 класу?
- Ні
8. За якими критеріями Ви обираєте школу для своєї дитини?
-Поруч з будинком
- Престиж закладу
- Авторитет вчителя (за рекомендацією інших батьків)
9.Ваші перші враження щодо школи, де буде вчитися дитина.
- Позитивні
- Негативні
- Інше
10. Чи відомо Вам про «парту для батьків першокласника»?
Матеріали http://mon.gov.ua